Sera Projeleri – Projelendirme

Anasayfa / Genel / Sera Projeleri – Projelendirme

Seracılık oldukça rağbet gören ve ülkemizde artık modern olarak da yapılan bir uygulamadır. Seraların kurulumundan önce bu konuda yetkili olan ve her ihtimali değerlendirerek hareket eden kişiler tarafından sera projeleri – projelendirme yapılmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı ürün yetiştirmek isteyen üreticilerin mutlaka bu konuda profesyonel desteğe gereksinimleri vardır. Böylece seracılık yaparken tüm riskler ve olasılıkların hesaplanması ile daha iyi ürün hasadı gerçekleştirmeleri mümkün olacaktır.

Modern Sera firmamız sizlere ideal projelendirmeyi ve anahtar teslim seracılık dahilinde bütün proje hizmetlerini sunmaktadır.

Seranın kurulacağı bölge, alan ve iklim koşulları gibi birçok etken de projelendirme aşamalarında analiz edilmek suretiyle değerlendirilerek ayrıntılarıyla oluşturulur. Seranın teknik özellikleri, fiyatlandırılması ve kalitesi belirlenir.

Sera projeleri özellikle büyük işletmeciler için kaçınılmaz olmalıdır. Kulaktan dolma bilgilerle seracılığa kalkışmak yapılan yatırımda kaybetmeye de etken yaratacaktır. Serada yetiştirilmek istenen ürünler ve diğer tüm detaylar öncelikle tespit edilerek değerlendirilmelidir. Böylece her aşamada tüm gerçekleri önceden planlamak ve böylece yatırıma girişmek daha sağlıklı olacaktır.

Sera projelendirme yaptırmak istediğinizde seranın kurulum aşması, kullanılacak toprağın analizi, yetiştirilecek ürün çeşidi, mevsimi, bölgenin yetiştirilecek ürüne göre riski ya da olumlu yönleri gibi daha birçok konuda genel bir değerlendirme sağlanır. Böylece yaşanacak olan tüm gerçekler doğrultusunda hareket edilerek önlem de alınmış olur.

Firmamıza ait projelendirme ve sonrasında kurulum esnasından bazı fotoğraflar:

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir