Sera Naylonu – İmalat, Temin ve Satış

Anasayfa / Genel / Sera Naylonu – İmalat, Temin ve Satış

Profesyonel seralar ve hobi seraları için sera naylonu ve ilgili malzemelerin imalatı, temini ve satışı firmamızca karşılanmaktadır. Sera naylonun da malzeme kalitesi ve dayanıklılığı kullanılan yapı için hayati önem taşır. Maliyet açısından diğer dış kaplama malzemelerine göre daha uygundur ancak kalitesi, dayanıklılığı ve yapısı bilinmeyen, standartlarına uymayan sera naylonları en küçük doğa etkisinde yırtılmakta veya bozulmaktadır.

Sera naylonu kaliteli olmasıyla serada yetişen bitkilerin sıcak ve soğuk havadan etkilenmesini azaltacak ve ayrıca iklimsel değişimlerde koruma sağlayarak ürünün zarar görmesini de engelleyecektir. Sera kurulumunda kullanılacak örtülerin naylon olması durunda mutlaka bulunulan bölgedeki sert hava koşullarını da göz önünde tutmak suretiyle hareket etmek gerekir. Dayanıklılığının yanı sıra içerideki bitkilerin nem, sıcaklık ve soğuk gibi etkilerini de dengede tutması önemli bir ayrıntıdır.

Sera malzemeleri imalatımız Ankara’da kendi fabrikamızda yapılmaktadır. Malzemelerin temini tüm Türkiye ve dünyaya yapılmaktadır.

Görseller firmamıza aittir.

1 Yorum

  • Nazif Çiftçi

    Merhaba, emekli bir ziraat mühendisiyim. Muğla da meyve ve süs fidanı satışı için 250 ve 500 m2 iki adet sera ya ihtiyacım var. Maliyetleri ve nekadar sürede yapılabileceği konuşunca bilgi verebilirmisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir