Ankara Sera Yapımı – Sera Firması

Anasayfa / Genel / Ankara Sera Yapımı – Sera Firması

Ankara sera yapımı faaliyetleri gösteren profesyonel sera firması olarak Ankara merkezli tüm Türkiye’ye sera imalatı hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Sera kurulumlarında analizin, projelendirmenin, malzeme kalitesinin ve sistemlerin kurulumlarının değerini bilmekte ve tecrübeli ekiplerimizle titizlikle hizmetini sunmaktayız.

Referanslarımız sayfamızdan Ankara ili ve çevre bölgelerde modern sera kurmuş olduğumuz kurum, kuruluş ve şirketleri inceleyebilirsiniz. Sera projeleri ve imalatı uygulamalarında profesyonel bir yapı ile bitki verimini 10 kattan fazla arttırabilirsiniz. Modern Sera profesyonel sera sistemleri kuran köklü bir firma olan BHK Yapı‘nın kuruluşudur.

Firmamız bünyesinde alanında uzman teknik eleman ve mühendisleri barındırmaktadır. Sera yapımı için gerekli malzemelerin tasarlanması ve imalatı firmamız tarafından Ankara’da bulunan imalathanemizde yapılmaktadır. Topraklı veya topraksız modern seralar ile hem sektöre hem de tüketiciye büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Tüm seracılık faaliyetleri için 7/24 destek veren tecrübeli teknikerlerden oluşan müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

MODERN SERA – 0850 304 0 245

 

3 Yorum

  • bhk

   Merhabalar,

   Mail ile geri dönüş yapılacaktır. 7/24 müşteri hizmetleri hattımızdan da bilgi alabilirsiniz: 0850 304 0 245.

   İyi günler dileriz.
   Modernsera.com

 • Banu Aksoy

  Okulumuzun bahçesine çocuklar için sera yapmayı düşünüyoruz. 100 m2 lik bir alana ne kadar bir maliyet çıkar? Bilgi verirseniz memnun olurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir